Kde nakupovať kvalitné regály?

Iba v kvalitných predajniach, pochopiteľne. Ako ale spoznáte naozaj seriózneho predajcu regálových systémov?

Podľa dodávateľa predávaných regálov, certifikácie výrobkov, dĺžky záručnej doby, ktorú firma poskytuje, a podľa rozmanitosti ponuky regálov. Ďalej si zistite, či firma zabezpečuje aj montáže regálov a jej profesionalita sa dá vytušiť aj podľa rýchlosti dopravy objednaného tovaru.

Naša spoločnosť (s.r.o.) regaly-net.sk ponúka regály od renomovaného českého výrobcu TRESTLES, a.s., ktorý kvalitu a bezpečnosť regálov potvrdzuje európsky uznávanými certifikátmi TÜV(Technischer Überwachungs-Verein).

A pretože nami predávaným regálom, od ktorých sa očakáva, že budú slúžiť dlhú dobu, plne dôverujeme, poskytujeme na ne záruku 5 rokov.

Našu ponuku tvorí široké portfólio regálov, ktoré sa líšia typom povrchovej úpravy (zinok, lak), typom políc (kov, drevotrieska) a samozrejme základnými parametrami, ako sú nosnosť, šírka, výška a hĺbka. Pre čo najjednoduchší výber regálov sme zdokonalili naše webové stránky, kde sa dá jednoducho vyhľadávať zaškrtnutím „okienka“ s požadovanými parametrami regálov.

Medzi výhody e-shopu regaly-net.sk ďalej radíme profesionálnu montáž regálov, ktorú vám na požiadanie radi vykonáme.

Ako sa líšia ceny regálov?

Ceny za regály sa odvíjajú od ich rozmerov a nosnosti. Čím väčší, tj. vyšší, širší, hlbší a nosnejší regál je, tým stúpa jeho cena. K najdrahším regálom preto prirodzene patria tzv. nekonečné priemyselné regály s nosnosťou aj viac ako jedna tona. Omnoho lacnejšie sú klasické 5-policové regály s nosnosťou okolo 250 kilogramov vhodné do domácnosti a obchodov.

Svoju úlohu zohráva aj pôvod regálov. V prípade regálov domácej výroby totiž odpadávajú náklady spojené s dovozom.

Nebojte sa regálov v akcii!

Vybrané regály pravidelne zľacňujeme a ponúkame V AKCII. Do tejto kategórie zaraďujeme obľúbené a často žiadané regály rôznych typov, od policových pozinkovaných regálov až po regále určené do veľkých skladov.

V žiadnom prípade sa nejedná o staré, poškodené alebo nekvalitné produkty, ale o regály vysokej kvality so štandardnou záručnou dobou.

Regály, ktoré vydržia nielen mnohokilogramovú záťaž a takisto viac rokov, zháňajte iba v špecializovaných predajniach, ku ktorým patrí aj tá naša. Takisto, v prípade regálov, totiž platí, že podozrivo široké portfólio produktov, ktoré niektorí predajcovia ponúkajú, môže byť v skutočnosti na úkor kvality ponúkaného tovaru.