V e-shope regaly-net.sk teraz nájdete aj šatníkové skrinky a šatníkové boxy. Poďme si nové produkty predstaviť zblízka!
Skrinky aj boxy sú vyrobené z kvalitného oceľového plechu. Dvierka zaujmú príjemným tmavomodrým odtieňom. Ako šatníkový box, tak aj skrinka, sú zabezpečené zámkom a dvomi vetracími otvormi.

Zatiaľ čo šatníková skrinka má vo vnútri policu a tyč na vešiaky a háčiky, šatníkový box sa skladá z dvoch samostatných komôr s policami, ktoré zároveň vytvárajú priestor pre topánky.

Rozmery a kapacita oboch (hĺbka: 500 mm, šírka: 300 mm, dĺžka: 1 880 mm)  plne dostačujú k pohodlnému uskladneniu šatstva, obuvi a ďalších vecí.

Šatníkové skrine do posilňovní i do predsiení

So šatníkovými skrinkami sa asi najčastejšie stretávame na kúpaliskách, v športových šatniach, posilňovniach, telocvičniach a v ďalších športových a kultúrnych zariadeniach.

Vďaka úzkemu profilu a uzamykateľnosti sú na podobných miestach najvhodnejším riešením. Šatníkové boxy môžu byť, pokiaľ ide o úsporu priestoru, ešte lepšou variantou. Hodia sa však skôr pre uskladnenie menšieho počtu šatstva, prípadne batožiny. 

Skrinky a boxy ale rovnako dobre využijete napríklad v predsieňach, v detských izbách a v ďalších miestnostiach!

Bundy, šály, čiapky a ďalšie šaty, ktoré by na voľnom vešiaku zavadzali, nájdu v šatníkovej skrinke svoje vyhradené miesto, kde zároveň nebudú prekážať.

Ušetríte tak priestor a vďaka vetraniu a cirkulácií vzduchu zostane vaše oblečenie bez ujmy na kvalite.

Skrinkou alebo šatníkovým boxom môžete vybaviť aj detské izby alebo ďalšie miestnosti, kde potrebujete uskladniť napríklad šatstvo.

 

Kombinované šatníkové skrinky z regal-net.sk sa vyplatia

A to hneď z niekoľkých dôvodov!
Prevedenie kombinovanej šatníkovej skrinky ponúka ako tyč na ramienka a vešiaky na šaty, tak hornú policu pre uskladnenie obuvi alebo iných vecí.

Celokovový materiál  oceľového plechu zaručuje vysokú odolnosť a dlhú životnosť.

Na šatníkové skrinky a boxy získate 5-ročnú záruku.
A vďaka prijateľnej cene naviac nemusíte nad kúpou šatníkovej skrinky príliš váhať.

A nezabudnite, že s poriadkom vo vašej kuchyni, garáži alebo v sklade vám môžu pomôcť aj naše regály!