Zakopávate v garáži, v sklade alebo v komore o pneumatiky, zaváraniny, plechovky s olejom alebo pracovné náradie? A keď niečo potrebujete, nie a nie to v tom chaose nájsť?

Najlepšie a veľakrát jediné riešenie sú regály. A to najlepšie regály, na ktoré prehľadne a bezpečne uskladníte ako pneumatiky, tak aj akékoľvek iné veci.

Regály na pneumatiky, regály vhodné do garáží alebo do kuchýň nájdete v samostatných kategóriách nášho e-shopu!

Kam s nimi? Nerudovská otázka má v garáži jasnú odpoveď – na regál!

Každý majiteľ garáže so štandardnou veľkosťou 6 x 3,5 metrov potrebuje niekam uložiť zimné pneumatiky, náradie, plechovky s olejom, brzdovými kvapalinami, kanystrami s benzínom a množstvo ďalších nutností, bez ktorých sa žiadny motorista nezaobíde.

Regály do garáží si poradia s malým priestorom rovnako ako s nárokmi na bezpečnosť. Navyšovanie regálov o ďalšie police vás totiž o, už aj tak malý, priestor garáže neokradne.

Potrebujete uskladniť pneumatiky, a to spôsobom primeraným danému typu pneumatík? Pneumatiky bez ráfiku je napríklad nutné dlhodobo skladovať vertikálne uložené. A presne tomu sú prispôsobené špeciálne regály na pneumatiky.

Naše pneu-regály zaberú zaberú iba 500 mm miesta od steny garáže. Pokiaľ potrebujete uskladniť iba štyri zimné pneumatiky, vystačíte si s jedným modulom. Pokiaľ by ste mali pneumatík viacero, dá sa základný modul rozšíriť o ďalšie.

Regály do garáže, do skladu aj do komory

Do garáže, rovnako ako do suterénu alebo do komory, atď. odporúčame naše policové regály s lakovaným alebo pozinkovaným povrchom. Tieto regály efektívne vyriešia uskladnenie potrebných vecí bez toho, aby vás okradli o množstvo priestoru. Regálové systémy sa dajú rozširovať o police aj ďalšie moduly.

Ako vybaviť garáž regálmi – ukážkový príklad

Majiteľ menšej garáže pre jeden automobil a náhradnú sadu zimných a letných pneumatík si vystačí s jedným alebo dvomi modulmi 5-policového regálu, kam uskladní náradie a ďalšie potreby a s jedným kusom regálu na pneumatiky, ktorý postačí na približne osem pneumatík.

Priestrannejšie garáže, rovnako ako autoservisy alebo predajne áut, pravdepodobne budú vyžadovať hneď niekoľko regálov na pneumatiky. Každá predajňa alebo servis potrebuje takýchto regálov k dispozícií viacero.

Na protiľahlú stranu garáže, servisu alebo predajne môžete rozostavať dva až tri kovové  policové regály pre ostatné uskladnené veci alebo predávaný sortiment.

Hodí sa do garáže viac lakovaný alebo kovový regál?

Pri práci s autami sa zašpineniu vyhneme asi len ťažko. Modrý náter našich lakovaných regálov by preto na povrchu nemusel vydržať dlho.

Rozumnejšou voľbou preto budú skôr pozinkované regály, ktoré sa jednoduchšie čistia a ich dizajn je pre umiestnenie v garážach, skladoch alebo komorách viac ako dostačujúci.

Viac informácií o tom, ako vyrábať regály, ako ich zložiť a ako sa o regály starať, nájdete v článkoch na hlavnej stránke e-shopu regaly-net.sk.