Najrýchlejšie aj najjednoduchšie riešenie regálových zostáv!

Policové systémy bez skrutiek patria k najpredávanejším regálovým systémom vôbec. Čím si zaslúžili takúto popularitu?
Dôvod prezrádza už samotný názov: pri zostavovaní, rozširovaní alebo demontáži bezskrutkových regálov nie je potrebné skrutkovanie! Zloženie bezskrutkového regálu je tak neporovnateľne jednoduchšie a rýchlejšie ako zloženie klasických regálov prichytených pomocou skrutiek.

Veľmi jednoducho a rýchlo prebieha aj ich rozširovanie o ďalšie police, ktorých počet môžete veľmi operatívne regulovať, kedykoľvek nastane táto potreba.
K ďalším, nezanedbateľným výhodám, patrí variabilita výšky, šírky aj dĺžky bezskrutkových regálov.

Kde sa regály dajú využiť?

Bezskrutkové regálové systémy sú obľúbené všade, kde sa často obmieňa rozmiestnenie a objem skladovaného tovaru alebo jeho materiál, tj. hlavne v obchodoch, predajniach, mobilných skladoch, v kanceláriách, ale aj inde.

Bezskrutkové regály sú bezpečné

Jednoduchá manipulácia s bezskrutkovými regálmi nie je na úkor ich stability ani bezpečnosti! Rovnakou technológiou sú vyrábané takisto aj priemyslové nekonečné regály, ktoré spoľahlivo unesú viac ako 1000 kilogramov.

 

A ako táto technológia funguje?

Ako sa skladá bezskrutkový regál?

Skladanie bezskrutkových regálov funguje na princípe zásuvnej montáže. Konce jednotlivých nosníkov sa zasadia do penových úchytov v traverzách. Tieto sa do seba zakliesnia, čomu dopomôžeme jemným doklepnutím kladivka alebo gumovej palice, najlepšie s ochrannou doskou, ktorá zabráni poškodeniu nosníkov.
Police sú zavesené na háčikoch a je preto jednoduché ich kedykoľvek odobrať alebo pridať.
Podrobnejší popis, ako zložiť policový regál, nájdete na našom webe.

 

Prečo zakúpiť bezskrutkové regály na regaly-net.sk?

Všetky ponúkané regály patria do kategórie bezskrutkových regálov. Dôvodov, prečo kúpiť regály v našom e-shope, je však omnoho viac! Patria k nim najmä:

  • Kvalitné, certifikované výrobky (TÜV),
  • 5-ročná záruka,
  • nízke ceny,
  • regály sa jednoducho a rýchlo montujú - bez použitia skrutiek