Policové regály s nastaviteľnou výškou, ktoré zakúpite v našom e-shope, dobre zužitkujú aj zverimexy, chovateľské stanice, profesionálni a amatérski chovatelia jašterov, pavúkov, hlodavcov a ďalších roztomilých zvieratiek!

Regály na mieru vášmu zvieraciemu miláčikovi

Každé zviera je iné. Je jasné, že leguán potrebuje priestrannejšie terárium ako škrečok alebo tarantula. A je taktiež samozrejmé, že ako zviera rastie, musíme terárium  prispôsobiť jeho veľkosti.

Naše policové regály bez skrutiek sú pre akvaristov a teráristov ako storené! Výšku regálu, tj. polohu vrchnej police je možné prispôsobiť výške skladového sortimentu, čiže terária alebo akvária. Pokiaľ vaše zviera vyrástlo a žiada si väčšie obydlie, jednoducho (bez skrutkovania) posuniete vrchnú policu a získate potrebný priestor.

Výhodou regálov je, že so zvyšnými policami (naše regály sú väčšinou 4-policové až 5-policové) máte k dispozícií ďalšie miesto, kam uskladniť napríklad kŕmenie, pomôcky pre čistenie alebo napríklad ďalšieho domáceho miláčika.

Regály vyberajte podľa rozmerov terária a akvária

Policové regály z regaly-net.sk si volíte podľa ich hĺbky, šírky, výšky, nosnosti, ale aj povrchu police alebo farby. Pred nákupom vaše akvárium alebo terárium najskôr zmerajte a až potom vyberajte z regálov zodpovedajúcim vašim parametrom.

Keďže nikdy neviete o aký exemplár budete chcieť svoju "zbierku" v budúcnosti  rozšíriť, praktickejším riešením bývajú regály s väčšou hĺbkou (od 45 centimetrov). Pretože, zatiaľ čo výšku regálu je možné upraviť, hĺbku, tj. vnútorný priestor regálu, už upraviť nie je možné.

Aj rybičky si potrpia na vkusný regál

Ak už máte terárium vystavené v profesionálnej predajni alebo v obývačke, regály by mali spĺňať základné estetické nároky.

Aj preto odporúčame lakované policové regály v príjemnej modrej farbe, ktoré ocenia nielen rybičky v akváriu, ale taktiež oči tých, ktorí sa vystavenými zvieratkami budú kochať.

V našej ponuke sú aj menej elegantné biele alebo béžovo sfarbené lakované regály, rovnako ideálne k vystaveniu akvária alebo terária.

Regály vhodné do domácnosti a do interiéru sme pre vás vyčlenili do zvláštnej kategórie.

Potrebujete regály, ktoré by presne zodpovedali priestorovým a iným nárokom vášho terária? Radi vám zhotovíme regály podľa presných parametrov vášho zadania. Pre objednávku regálov na mieru nás, prosím, kontaktujte e-mailom alebo telefonicky.